Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BTS Logistik GmbH
More about company »

CE klasės sunkvežimio vairuotojas vietos ir tolimiesiems reisams (vyr. / mot.)

Nuo 2400 Eur
Užsienis: Vokietija - BTS Logistik GmbH

Darbo pobūdis

Mūsų logistikos įmonė plečiasi Hamburgo apylinkėse, todėl jau dabar norime sustiprinti savo
kolektyvą ilgalaikiais darbuotojais.
Jums reikės:
  • vykti į tolimuosius reisus šalies viduje ir užsienyje, transporto priemonę vairuojant dviems vairuotojams;
  • dirbti atidžiai ir apdairiai, laikytis nurodytų terminų ir palaikyti švarą;
  • laikytis įstatyminių, darbo saugos ir konkrečių kliento pateiktų nurodymų;
  • bendradarbiauti su užsakovo centriniu užsakymų valdymo skyriumi.

Reikalavimai

  • turite vairuotojo pažymėjimąą (CE klasė - kodas „95“);
  • esate sąžiningas, punktualus, patikimas ir lankstus;
  • esate fiziškai stiprus;
  • darbo su keičiamaisiais kėbulais patirtis yra privalumas, tačiau ne būtina sąlyga.

Mes jums siūlome

  • Neterminuota darbo sutartis Vokietijoje
  • Patrauklus darbo laiko modelis (4/1)
  • Iniciatyvi ir pasirengusi padėti komanda
  • Modernus transporto priemonių parkas
  • Nuolatiniai instrukcijų, technikos ir elektronikos mokymai
  • Modulių mokymų išlaidų padengimas pagal 95 punktą
  • Būsto su baldais parūpinimas
  • Mes siekiame suteikti galimybę ir jauniems vairuotojams, todėl esame pasirengę finansuoti reikiamos kategorijos vairuotojo pažymėjimo įgijimo išlaidas.

Jūsų atlyginimas:
  • Bazinis darbo užmokestis, siekiantis 2 400 eurų;
  • Plius premijos už veikos rezultatus, įstatymu numatyti priedai, išlaidos;
  • Plius standartinis kelionės išlaidų padengimas kelionei į namus.

Atlyginimas

Nuo 2400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Mūsų įmonės būstinė yra Štutgarto regione ir turime filialą Vokietijos centre.

34 sunkvežimių vilkikai su maždaug 200 keičiamųjų kėbulų naudojami vietos ir tolimiesiems reisams. Mes pervežame aukštos kokybės virtuvinius baldus; kiekvieną mūsų transporto priemonę aptarnauja po 2 vairuotojus.

Mes esame tarptautinis kolektyvas ir džiaugtumės matydami Jus savo gretose. Į Jūsų klausimus telefonu atsakys Muriel Bayer.
Telefonas pasiteiravimui: +49 (0) / 80 70 61