You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ELFOKSAS“

CE VAIRUOTOJAS (-A) darbui su šaldytuvu Vokietijoje

2883-3100 €/mėn. Į rankas
Užsienis: Vokietija - UAB „ELFOKSAS“

Darbo pobūdis

Reikalingi VILKIKŲ VAIRUOTOJAI produkcijos pristatymui tarp sandėlių Vokietijoje.

Darbo pobūdis: krovinių gabenimas į sandėlius pagal suplanuotus maršrutus. Reisų atstumai 400-600 km. Per dieną gali būti 1-5 iškrovimai. Komunikacija su vadyba planšete.
Dirbama su šaldytuvu ir Volvo/DAF Euro 6 vilkikais.

Darbo laikas: darbas kadencijomis, galima rinktis 6/3 arba 8/4. Naktinis darbas.

Bazė: Mockmuhl, Vokietija.

Jei turite klausimų apie šį darbo pasiūlymą, kreipkitės telefonu ☎️

Reikalavimai darbuotojui

CE kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Bent 1-erių metų patirtis su šaldytuvais;
Anglų, rusų arba vokiečių kalba;
Atsakingas požiūris į darbą.

Įmonė siūlo

Atlyginimas 2883-3100 Eur/mėn. (LR MMA * koeficientas + dienpinigiai. Atlyginimo skirtumas priklauso nuo išdirbtų valandų).
Kas savaitę mokamus avansus (200 Eur kiekvieną penktadienį).
Socialinį draudimą poilsio Lietuvoje metu.
Laisvus ir pilnai apmokamus savaitgalius.
Galimybę į Vokietiją nemokamai vykti mūsų transportu arba savo automobiliu (kompensuojama).
Savaitgalius bazėje (dušas, Wi-fi, skalbykla, virtuvė).
Visada laiku mokamą sutartą atlyginimą.
Greičiausias nuvykimas į darbo vietą bei grįžimą iš jos namo. Išvykstate ŠEŠTADIENĮ ir jau SEKMADIENĮ Jūs pasiekiate namus arba darbo vietą.

Atlyginimas

2883-3100 €/mėn. į rankas

Falko Group yra įmonių grupė, teikianti įdarbinimo paslaugas Vakarų Europoje ir Skandinavijoje. Pagrindinės mūsų veiklos kryptys yra logistika, statyba, lengvoji pramonė ir sandėliavimas, tad visada turime darbo pasiūlymų šiose srityse.

Siekiame, kad mūsų darbuotojai jaustųsi saugūs ir užtikrinti dėl savo darbo vietos, suteikiame visas socialines garantijas, pasirūpiname patogiu apgyvendinimu ir geromis darbo sąlygomis.

Turite klausimų apie mus ar norite platesnės informacijos apie darbo pasiūlymus? – Susisiekite su mumis darbo dienomis telefonu
informacija apie UAB „ELFOKSAS“
1206 €
Vid. atlyginimas bruto
154
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2021 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 903 €
25% uždirba 903-1205 €
25% uždirba 1205-1205 €
25% uždirba nuo 1205 €