Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
PRO DRIVERS TEAM
More about company »

CE VAIRUOTOJAS

2600–4000 Eur
Užsienis: Anglija - PRO DRIVERS TEAM

Darbo pobūdis

PRO DRIVER TEAM LTD siūlo prisijungti prie profesionalių vairuotojų komandos Belgijoje ir Anglijoje:
  • Darbas su jūrinėmis konteinerinėmis puspriekabėmis (kartais šaldytuvinėmis ir užuolaidinėmis puspriekabėmis) netoli Peterborough miesto:
  • konteinerių pakeitimas, perkabinimas arba iškrovimas;
  • važiavimas į uostus (Felixstowe, London Gateway, Tilbury, Southampton). Nuo £650 per savaitę. Taip pat yra galimybė dirbti kadencijomis (3 savaites dirbti, 3 savaites ilsėtis). Atlyginimas 1300 eurų už kadenciją. Apgyvendinimas nemokamai (tik šiai pozicijai).
  • Darbas po Angliją su šaldytuvinėmis puspriekabėmis netoli Birmingham miesto (reikalingi 20 vairuotoju):
  • išsikrovimas-pasikrovimas bei grįžimas į bazę.
£650-900/sav. * + soc. privalumai.
  • Darbas Belgijoje su užuolaidinėmis puspriekabėmis. Reisai po Europą (Vokietiją, Belgiją, Prancūziją). Savaitinis poilsis bazėje. Darbas kadencijomis
. 100 eurų/diena.

Reikalavimai

  • Vairuotojo pažymėjimas CE kategorija;
  • Skaitmeninė vairuotojo TACHO kortelė;
  • 95 kodas;
  • Vairuotojo patirtis: nereikalinga Peterborough;
  • 2 metai Birmingham ir Belgijoje;
  • Vairuotojo darbo ir poilsio režimas;
  • Anglų arba vokiečių (Belgija) kalba;
  • Geografinės žinios;
  • Komunikabilumas;
  • Atsakingumas;
  • Profesionalumas;
  • Lankstumas.

Mes jums siūlome

  • Stabilumą;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Lankstumą dėl išeiginių ir atostogų;
  • Galimybę dirbti kadencijomis;
  • 24/7 pagalba.

Atlyginimas

2600–4000 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

PRO DRIVERS TEAM LTD - Tai Profesionalių vairuotojų komanda sparčiai auganti ir dirbanti kaip įdarbinimo agentūra (tarpininkai), padedantys įsidarbinti ir įsitvirtinti vairuotojams Anglijoje ir Belgijoje. Mes esame tikra komanda, rūpinamės ir padedame vieni kitiems. Kartu mes stipresni.

Daugiau informacijos: +44 7481 ; .