Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Krekenavos agrofirma“

CECHO DARBUOTOJAS „ARVI KALAKUTAI“

600-900 €/mėn. Į rankas
Marijampolė, Kazlų Rūda, Prienai - UAB „Krekenavos agrofirma“

Darbo pobūdis

Kalakutienos pedirbimo padalinio cechuose Marijampolėje reikalingi:
FASUOTOJAI (-OS);
SVĖRĖJAI (-OS);
Darbo užduočių susijusių su kalakutienos produkcijos fasavimu, svėrimu, atlikimas pagal gamybos planus.
Darbas slenkančiu grafiku: 2 darbo dienos/2 poilsio dienos.
DARBO VIETA: SKRIAUDUČIO K., MARIJAMPOLĖS SAV.

Reikalavimai

Savarankiškumas, atsakingas požiūris į darbą, fizinis pasirengimas;
Darbas maisto pramonės sektoriuje būtų privalumas;
Apmokome darbo vietoje.

Mes jums siūlome

Darbas vienoje didžiausių ir stabiliausių mėsos perdirbimo įmonių Lietuvoje;
Visas socialines garantijas bei nuo darbo rezultatų priklausančius motyvuojančius priedus.

Konfidencialumą garantuojame.
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

600-900 €/mėn. į rankas

Siekiame, kad UAB “Krekenavos agrofirmoje” dirbtų patikimi savo srities profesionalai arba darbuotojai siekiantys jais tapti. Todėl prie savo komandos kviečiame prisijungti darbuotojus, kurie gebėtų savo žiniomis ir iniciatyvumu prisidėti prie bendrovės plėtros ir gaminamų maisto produktų kokybės palaikymo bei gerinimo. Vertiname kolegas, kurie noriai dirba komandoje, siekia bendro tikslo ir produktyvaus rezultato, stengiasi ne tik dėl savęs, bet ir dėl kitų. Mūsų didžiausia stiprybė ir pasididžiavimas yra darbuotojai, kurių įmonėje šiai dienai dirba daugiau kaip 900.

Daug dėmesio skiriame darbuotojų sveikatai ir saugumui;
Nuolat tobuliname ir ugdome savo darbuotojų kompetenciją bei darbo procesus;
Siekiame aukščiausios kokybės darbo rezultatų;

Jeigu manai, kad tavo požiūris ir profesinės vertybės panašūs į mūsų, tuomet prisijunk prie UAB “Krekenavos agrofirmos” komandos.
informacija apie UAB „Krekenavos agrofirma“
1497 €
Vid. atlyginimas bruto
1071
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 972 €
25% uždirba 972-1284 €
25% uždirba 1284-1745 €
25% uždirba nuo 1745 €