Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB  "Stiklorama"
More about company »

Cecho darbuotojas

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "Stiklorama"

Darbo pobūdis

  • Darbas prie įrengimų stiklo paketų gamybos įmonėje;
  • Gamybos užduočių vykdymas, atliekamo darbo kokybės užtikrinimas;
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje;
  • Laikytis darbo ir poilsio laiko rėžimo;
  • Nenutrūkstamo gamybos proceso užtikrinimas.
  • Darbas Naujoje Vilnioje.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis gamybinėjė įmonėje būtų privalumas;
  • Noras mokytis ir tobulėti;
  • Kruopštumas, atsakingas požiūris į darbą, sąžiningumas.
  • Fizinė ištvermė.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo konkurencingą, stabilų atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo pasiektų asmeninių rodiklių ir įmonės rezultatų.

Vidutinis cecho darbuotojo atlyginimas 800€

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Stiklorama"

Jauna gamybinė įmonė, gaminanti stiklo paketus, realizuojanti savo produktus ne tik Lietuvos , bet ir užsienio rinkose. Įmonė nuolat investuoja į gamybos procesų efektyvumo tobulinimą, kas daro šią įmonę patrauklia rinkoje.
Informacija apie UAB "Stiklorama"
1046 €
Vid. atlyginimas bruto
(17% didesnis už LT vidurkį)
29
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Rimas Dainys