Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Koderus“

Cecho darbuotojas

Nuo 750 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Koderus“

Darbo pobūdis

  • Darbas statybinių medžiagų gamybos ceche
  • Dieninis darbo grafikas: nuo pirmadienio iki penktadienio (8 – 17 val.)
  • Švaros ir tvarkos palaikymas darbo vietoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Atsakingumas, darbštumas, tvarkingumas
  • Gebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas
  • Punktualumas
  • Be žalingų įpročių

Privalumai
  • Panašaus darbo patirtis (darbas su produkcija gamybinėje įmonėje)
  • Auto krautuvo pažymėjimas
  • Rusų kalbos mokėjimas

Mes jums siūlome

  • Darbą draugiškame kolektyve
  • Palankias darbo sąlygas
  • Darbuotojo apmokymą
  • Visas reikalingas darbui priemones
  • Galimybes tobulėti
  • Darbo užmokesčio priedus, atsižvelgiant į darbo rezultatus

Atlyginimas

Nuo 750 €/mėn. į rankas
Darbo užmokesčio priedai, atsižvelgiant į darbo rezultatus

UAB „Koderus“ - pastatų betono fasadų sistemos gamintoja Lietuvoje, kuri po ilgų produkto vystymo, bandymų ir testavimo etapų, rinkai pristato analogų neturinčią fasado termo plokštę – sistemą KODERUS 2IN1.
KODERUS 2IN1 - išskirtinė sistema, gaminama pagal patentuotą technologiją, kuri aukštos klasės betoną apjungia su apšiltinimo medžiaga be jokių papildomų priedų. Tai ilgaamžė, neturinti šalčio tiltų, atspari atmosferos poveikiui, labai patvari, ilgaamžė ir estetikos suteikianti betono termo plokštė.
informacija apie UAB „Koderus“
975 €
Vid. atlyginimas bruto
11
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2020 m.