Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''Nordic Idea"
More about company »

Cecho technologas (-ė)

Kaunas - UAB ''Nordic Idea"

Darbo pobūdis

  • Technologinio proceso kontrolė;
  • Medžiagų sunaudojimo kontrolė ir analizė (normų atitikimo kontrolė);
  • Pažeidimų susijusiu su technologiniu procesu analizė, siūlymai kaip pažeidimus pašalinti;
  • Neatitiktinio produkto atsiradimo priežasčių analizė ir siūlymai kaip jų išvengti;
  • Teikti pasiūlymus gamybos efektyvumo didinimui;
  • Nuolatinis dalyvavimas technologinio proceso optimizavimo programose.

Reikalavimai

Išsilavinimas: aukštesnysis medienos inžinerijos srityje.
  • gamybos technologinio paruošimo procesai ir metodai;
  • gaminamos produkcijos techniniai, technologiniai ir konstrukciniai reikalavimai;
  • technologiniai įrengimai ir jų veikimo principai;
  • gamybai naudojamų medžiagų, gaminių higieninės ir gaisrinės savybės;

Mes jums siūlome

Įdomų, atsakingą bei puikias perspektyvas turintį darbą;
Patrauklų atlyginimą, priklausantį nuo asmeninio bei komandinio darbo rezultatų;
Nuoširdžius, kompetentingus ir siekiančius vieningų tikslų bendradarbius;
Pagalbą, siekiant užsibrėžtų tikslų.

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB ,,Nordic Idea" – veržli bei ambicinga baldų gamybinė įmonė, įkurta 2011 metais ir subūrusi profesionalių, savo srities specialistų komandą. Mūsų svarbiausias tikslas yra nuolatinis tobulėjimas ir optimaliausių sprendimų klientams pateikimas.
Įmonėje vid. atlyginimas 1057€
30% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)