Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Centrinio stebėjimo pulto operatorius (-ė)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • centriniame stebėjimo pulte gaunamos informacijos sisteminimas, analizavimas, paskirstymas;
  • įvykių sekimas ir fiksavimas kompiuterinės programos pagalba.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštesnysis išsilavinimas;
  • greita orientacija;
  • geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • valstybinės kalbos mokėjimas;
  • rusų kalbos žinios;
  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, atidumas;
  • panašaus darbo patirtis.

Mes jums siūlome

  • visas socialines garantijas;
  • geras darbo sąlygas;
  • atsakingą darbą.

UAB "Ekskomisarų biuras"

Bendrovė „Ekskomisarų biuras“ - pirmoji privati licencijuota saugos tarnyba Lietuvoje, įkurta 1994 metais. Šiandien „Ekskomisarų biuras“ yra didžiausia lietuviško kapitalo saugos tarnyba, teikianti visas saugos paslaugas. Įmonėje dirba daugiau kaip pusantro tūkstančio saugos specialistų. Bendrovės padaliniai veikia visoje Lietuvoje, o partnerių turime visose Europos Sąjungos šalyse, Ukrainoje, Rusijoje, Kazachstane, taip pat JAV bei Kanadoje.