EUROCASH1, UAB

Ieškomas centrinio stebėjimo pulto operatorius (-ė) 👁️

806-1041 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - EUROCASH1, UAB

Darbo pobūdis

Labas, EUROCASH1, ieško naujo komandos nario - centrinio stebėjimo pulto operatoriaus. Mūsų komanda apmokys ir padės suprasti darbo specifiką.

Pranešk apie save, jei pro Tavo akis neprasprūsta net menkiausia smulkmena, naktinis darbas negąsdina, skambučiai Tau yra kasdienybė, o kompiuterinio raštingumo pamokos jau išmoktos.

Tavęs laukia:
  • saugomų objektų stebėjimas;
  • bendravimas telefonu su klientais;
  • centrinio stebėjimo pulte gaunamos informacijos sisteminimas, analizavimas, paskirstymas;
  • sistemų perduodamų signalų apdorojimas;
  • greitojo reagavimo ekipažų veiksmų koordinavimas;
  • iškvietimų apie gedimus priėmimas ir registravimas;
  • įvykių fiksavimas kompiuterinės programos pagalba;
  • techninių paraiškų registravimas;
  • pamaininis darbas (dieninės ir naktinės pamainos).

Reikalavimai

  • ne mažesnis kaip vidurinis išsilavinimas;
  • operatyvumas, komunikabilumas, mandagumas, atsakingumas;
  • gebėjimas rasti ir apdoroti informaciją;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • geri bendravimo telefonu įgūdžiai;
  • gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

Siūlome visas socialines garantijas, karjeros perspektyvas augančioje įmonėje ir lankstų darbo grafiką, skanią kavą. 👌

Atlyginimas

806-1041 €/mėn. neatskaičius mokesčių

EUROCASH1, UAB - viena didžiausių saugos tarnybų, sėkmingai teikianti saugos bei inkasavimo paslaugas visoje Lietuvoje ir Latvijoje.
See all ads of this company (24)
informacija apie EUROCASH1, UAB
859 €
Vid. atlyginimas bruto
684
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 703 €
25% uždirba 703-758 €
25% uždirba 758-894 €
25% uždirba nuo 894 €