Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia
More about company »

CHAT‘O SPECIALISTAS (-Ė) KAUNE

Kaunas - Telia

Mes esame

Kaip tik dabar turime laisvų vietų Telia klientų aptarnavimo komandoje ir ieškome komandos papildymo, kuris sustiprintų ją savo talentais. Esu Dovilė Andriuškaitė, vadovaujanti chat klientų aptarnavimo komandai. Tai ypatinga galimybė tinkamam kandidatui. Sudominau ir nori sužinoti daugiau?

Tavo naujas iššūkis?

Tavo darbas – aptarnauti klientus raštu, parduoti paslaugas ir IT įrangą, patarti klientams bei konsultuoti juos apie produktus ir paslaugas. Darbas smagus ir su daug atsakomybės. Nors bendraujant su klientais daug laiko teks dirbti savarankiškai, komanda ir vadovai tau daug padės. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti. Esi pasiruošęs žengti kitą savo karjeros žingsnį? Tuomet, kviečiame pas mus.

Mes nuolat tobulėjame, todėl tavo galimybės augti bei įgyvendinti savo svajones – neribotos. Kartu su savo 15 žmonių komanda kursite sėkmę.

Koks esi tu?

Būsi mūsų atstovas, taigi, svarbu, kad būtum paslaugus. Turėtum patirties klientų aptarnavimo ar pardavimų srityje. Žinoma, domiesi telekomunikacijomis, informacinėmis technologijomis, žinai kas yra modemas, maršrutizatorius. Svarbu, kad gali save tinkamai išreikšti lietuvių ir anglų kalbomis tiek raštu, tiek žodžiu.

Tavo asmenybė:
  • Esi orientuotas į sprendimus
  • Myli klientus
  • Esi entuziastingas
  • Esi laisvai bendraujantis su žmonėmis bei greitai įsisavinantis informaciją

Tavo įgūdžiai:
  • Turi gerus darbo kompiuteriu įgūdžius
  • Turi klientų aptarnavimo ar pardavimų patirties
  • Lietuvių ir anglų kalbų įgūdžiai
  • Stipri lietuvių kalbos gramatika raštu- sklandus, logiškas ir taisyklingas minčių dėstymas;
  • Gali pasigirti greitojo rašymo sugebėjimais (juos gali pasitikrinti čia: 10fastfingers.com/typing-test/lithuanian)

Susidomėjai?

Jei esi pasiruošęs su mumis leistis į galimybių ir atradimų kupiną kelionę, atsiųsk savo gyvenimo aprašymą!

Prisijunk prie Telia!
Telia

Telia

We’re Telia Company, the New Generation Telco. Our 21 000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. With a strong connectivity base, we’re the hub in the digital ecosystem, empowering people, companies and societies to stay in touch with everything that matters 24/7/365 - on their terms. Headquartered in Stockholm, the heart of innovation and technology, we’re set to change the industry and bring the world even closer for our customers. Read more at . Diversity enriches our business and our culture. It creates dynamics in our customer meetings, our ways of working and innovation in our teams. We believe diversity makes work more fun. You are most welcome to join us!

Similar job ads: