Virėjas (-a) - Chef

6,50-9,75 €/val. Į rankas
Приймаємо українців
Vilnius - UAB „CUKRUS 2017“

Darbo pobūdis/ Job description

LT
Perujietiškos/Nikkei virtuvės restoranas "Pachamama Dinner Club" Vilniuje Gedimino prospekte ieško komandos pastiprinimo virtuvėje. Reikalingi virėjai su patirtimi bei virėjų padėjėjai (patirtis nebūtina).

Darbo pobūdis:
Darbas vakarienės metu su à la carte meniu.
  • ⁠ ⁠Virtuvės paruošimas prieš atidarant restoraną.
  • ⁠ ⁠Paruošti tam tikras virtuvės darbo zonas.
  • ⁠ ⁠Suporcijuoti kiekvieną patiekalą, kuris patiekiamas porcijomis.
  • ⁠ ⁠Virtuvės valymas prieš restorano uždarymą.
  • ⁠ ⁠Savo darbo vietos valymas ir dezinfekavimas šiltu vandeniu ir muilu.
  • ⁠ ⁠Nepanaudotų produktų supakavimas maistine plėvele ir sandėliavimas, tam skirtose vietose, pasibaigus pamainai.
  • ⁠ ⁠Kūrybiškai puošti ir patiekti maistą, stengtis maksimaliai patenktinti svečią.

EN
Peruvian/Nikkei kitchen restaurant "Pachamama Dinner Club" in Vilnius (Gedimino prospektas) is searching for kitchen staff: chefs with experience and prep chefs (no experience required).

Job description:
Only dinner (à la carte) service.
  • Setting up the kitchen prior to a restaurant’s opening.
  • Preparations the particular kitchen stations.
  • Cooking a specific portion of each plated meal.
  • Cleaning the kitchen before the restaurant closes.
  • Cleaning and sanitising their area with warm water and soap.
  • Wrapping unused items and storing them in proper areas at the end of a shift.
  • Plating food creatively and maximising customer enjoyment.

Reikalavimai darbuotojui/ Job requirements

LT
VIRĖJAMS:
Minimali 1-2 metų patirtis virėjo pozicijoje;
Higienos reikalavimų išmanymas;
Laisvai kalbėti anglų kalba;
Galimybė dirbti savaitgaliais (penktadienį ir šeštadienį).

VIRĖJŲ PADĖJĖJAMS:
Patirtis nebūtina;
Galimybė dirbti savaitgaliais (penktadienį ir šeštadienį);

EN
CHEFS:
Minimum 1-2 years experience in chef position;
Knowledge of hygiene standards;
Fluent English spoken language;
Ability to work on weekends (Friday and Saturday).

PREP CHEFS:
Previous experience not required;

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas

Biuras

Dušas

Kiti privalumai

Nuolaidos įmonės produkcijai/paslaugoms Reguliarūs mokymai Darbo apranga Maitinimas darbo metu

Atlyginimas

6,50-9,75 €/val. į rankas
LT
VIRĖJAMS: I RANKAS (NETO)
  • 6.5 Eur./val. dienos metu
  • 9.75 Eur./val. naktinės valandos (po 22:00 val.)

  • 5.5 Eur./val. dienos metu
  • 8.25 Eur./val. naktinės valandos (po 22:00 val.)

EN
CHEFS: TO YOUR HAND (NET)
  • 6.5 Eur/Hour Day hours
  • 9.75 Eur/Hour Night hours (after 22:00)

PREP CHEFS:
  • 5.5 Eur/Hour Day hours
  • 8.25 Eur/Hour Night hours (after 22:00)

UAB „CUKRUS 2017“

Perujietiškos/Nikkei virtuvės restoranas Vilniaus centre, Gedimino prospekte.