Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "KB Components"
More about company »

Chemikas technologas

Kaunas - UAB "KB Components"

Darbo pobūdis

Proceso kontrolė ir optimizavimas. Kokybės priežiūra, vadovavimas savo pamainai, dokumentacijos pildymas. Chemijos analizių atlikimas. Darbas su šiuolaikiška testavimo įranga. Darbas pamaininis po 8val. Darbas tinkamas žmonėms mėgstantiems iššūkius ir nemėgstantiems monotonijos.
Darbas pamainomis.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas chemijos srityje. Anglų kalba. Komunikacija, greita orientacija, naujos medžiagos imlumas, pareigingumas. Sugebėjimas dirbti komandoje, bet esant kritinėm situacijoms sugebėjimas priimti savarankiškus sprendimus. Darbas reikalaujantis fizinės jėgos ir ištvermės.

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas. Laiku mokamą atlyginimą. Draugišką kolektyvą. Profesinio tobulėjimo ir augimo galimybes.

Atlyginimas

Derybų klausimas

KB Components offer complete solutions regarding design, development and production of technically advanced plastic components. KB Components master most techniques and materials within the polymer segment and also perform assembly of components.
Informacija apie UAB "KB Components"
985 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
147
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Elvis Pruckus