UAB „Nagenus“

Chemikas

Vilnius - UAB „Nagenus“

Darbo pobūdis

Ieškome talentingų chemijos specialistų, kurie prisijungtų prie statybinių medžiagų, 3D spausdinimo, statybos technologijų sukūrimo. Jei žodis inovacija tau nesvetimas, o mintys apie Kaliforniją bei mokslo ir verslo sąjungą nuolatos sukasi tavo galvoje - kviečiame prisijungti prie mūsų komandos kuriant ateitį!

Reikalavimai darbuotojui

Ieškome: chemiko - reikalingas aukštasis išsilavinimas, patirtis kuriant naujus produktus, patirtis kuriant biologinės kilmės medžiagas.

Siūlome: darbą R&D projekte - tarptautinė komanda, statybų sektoriaus start-up, big-scale 3D spausdinimo technologija.

Ekologiškos statybos, natūralios statybinės medžiagos, ekologiški blokeliai, plaušmolis. Natūralūs aliejiniai medžio impregnantai, ekologiški linų sėmėnų dažai grindims. Termo mediena.
Ekolgiškos statybos, staybų ekonomija, sveikas namų mikroklimatas, molio dažai, molio mišiniai, natūralūs dažai, konsultavimas statybų klausimais.
Kontaktiniai asmenys:
Direktorė: Beatričė Laurinkutė Kijevičienė, tel nr. Projekto vadovas :Jokūbas Vaišvila tel. nr.
informacija apie UAB „Nagenus“
1717 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
10
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.