Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SCT LUBRICANTS“

CHEMIKO (ĖS)- LABORANTO (ĖS) PAREIGOMS UŽIMTI

Klaipėda - UAB „SCT LUBRICANTS“

Darbo pobūdis

  • Tyrimų atlikimas;
  • Reikalingų dokumentų administravimas;
  • Produktų testavimas ir kokybinių parametrų nustatymas;
  • Jau gaminamų produktų receptūrų ar technologijų tobulinimas;
  • Technologinių sprendimų ieškojimas;

Reikalavimai

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas Chemijos mokslų srityje;
  • Darbo patirtis Chemijos pramonės įmonėje;
  • Cheminių tyrimų metodų išmanymas;
  • Geros rusų ir anglų kalbų žinios;
  • Greita orientacija, savarankiškumas ir atsakomybė priimant sprendimus;
  • Atsparumas stresui, stresinėms situacijoms.
  • Būtinas kompiuterinis MS Office (Word, Excel) raštingumas;
  • Atkaklumas, kruopštumas, sugebėjimas dirbti komandoje;

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą;
  • Nuolatinę darbo vietą;
  • Galimybę tobulėti ir augti kartu su įmone;
  • Priedą prie atlyginimo (priklausomą nuo darbo rezultatų).

informacija apie UAB „SCT LUBRICANTS“
2666 €
Vid. atlyginimas bruto
(75% didesnis už LT vidurkį)
195
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1835 €
25% uždirba 1835-2436 €
25% uždirba 2436-3458 €
25% uždirba nuo 3458 €