Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB "Volfas Engelman"
More about company »

CIP operatorius (fermentacijos - filtracijos skyriuje, gėrimų gamyba)

Kaunas - AB "Volfas Engelman"

Darbo pobūdis

Talpyklų, vamzdynų plovimas iš CIP, produktų linijų sujungimas/padavimas pilstymo linijoms. Mikrobiologinių mėginių paėmimas. Reikiamos dokumentacijos pildymas,patalpų ir įrangos plovimas, valymas.

Darbas pamainomis:
3 pamainos: 6.00-14.00 val., 14.00-22.00 val. 14.00-6.00 val.

Reikalavimai

Aukštesnysis, profesinis, vidurinis
Pagrindinis reikalavimas- techniškas, ūkiškas žmogus, kuris nori dirbti, įgyti gamybinės patirties.
Pareigingumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje įmonėje;
Sutartu laiku už atliktą darbą mokamą atlyginimą;
Visas socialines garantijas;
Aprūpinimą reikalingais darbo įrankiais, drabužiais, saugos priemonėmis.

Informuosime tik pasirinktus kandidatus.

Esame Volfas Engelman - tarptautinis alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų gamintojas, viena seniausių Kauno, o kartu ir visos Lietuvos bendrovių. Mūsų sėkmės receptas? Gebėjimas tradicijas derinti su moderniomis technologijomis, šiuolaikiškas požiūris į verslą ir bendradarbystės kūrimas su miestu ir šalimi.
Informacija apie AB "Volfas Engelman"
1826 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
258
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1216 €
25% uždirba 1216-1553 €
25% uždirba 1553-2023 €
25% uždirba nuo 2023 €
Vadovas: Marius Horbačauskas