UAB „Inside Warehouse“

Client Success Manager

700-900 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Inside Warehouse“

Darbo pobūdis

Client Success Manager:
  • Kiekvieną dieną bendrauja su verslo klientais
  • Rūpinasi klientų vykdomomis kampanijomis
  • Apmoko klientus naudotis Unboxed platforma
  • Užtikrina gerą kliento patirtį

Reikalavimai darbuotojui

Ko tikimės iš tavęs:
  • Energijos, nes patirtis be energijos toli nenuves
  • Smalsumo, nes lengva mokytis kai supranti kodėl
  • Drąsos bendrauti, bandyti, klysti ir bandyti iš naujo
  • Teks bendrauti su klientais ir už Lietuvos ribų, tad reikalinga anglų kalba

  • Kompanijos kultūrą su stipriom vertybėm ir darbo aplinką su plačios pasaulėžiūros žmonėmis (Tavo būsimais kolegomis);
  • Nuolatinius mokymus tiek komandos viduje, tiek su išoriniais mentoriais;
  • Darbą Kauno miesto centre (Talent Garden, Laisvės al.);
  • Skatinančią augti motyvacinę sistemą.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

Unboxed - vartotojų kuriamo turinio platformą vystanti JAV-Lietuvos kompanija. Mūsų klientai - media agentūros visame pasaulyje ir tokie prekiniai ženklai kaip PetSmart, Mars, Nestlé, Telia, Philips, Shell, Bayer...
informacija apie UAB „Inside Warehouse“
1364 €
Vid. atlyginimas bruto
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.