Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Baltec CNC Technologies“

CNC tekinimo įrenginių operatorius (-ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Baltec CNC Technologies“

Darbo pobūdis

  • Metalo gaminių gamyba programinio CNC valdymo įrenginiais (tekinimas).

Darbas dviem pamainomis (I pamaina 6:00-14:30; II pamaina 14:00-22:30).

Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti kontaktiniu telefonu:

Reikalavimai darbuotojui

  • Darbo patirtis dirbant su programinio CNC valdymo įrenginiais (tekinimas);
  • Brėžinių skaitymas ir supratimas;
  • Motyvacija dirbti, tobulėti ir gilintis į gamybos procesus;
  • Pareigingumas, sąžiningumas ir greita orientacija;

Įmonė siūlo

Transportas

Nemokamas automobilio parkingas

Kiti privalumai

Reguliarūs mokymai
  • Darbą šauniame kolektyve;
  • Kompetenciją ir gebėjimus atitinkantį atlyginimą (nuo 1000 eurų į rankas), atlyginimas priklauso nuo turimos darbinės patirties ir yra derybų klausimas;
  • Profesinį tobulėjimą su profesionalų komanda.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Daugiau nei 20 metų sėkmingai dirbanti, stabili įmonė, teikianti įvairaus spektro metalo apdirbimo paslaugas. Didžioji dalis paslaugų eksportuojama į Vakarų šalis. Šiuo metu įmonėje dirba apie 100 darbuotojų, didžioji dalis jų - gamybos bazėje.

informacija apie UAB „Baltec CNC Technologies“
2361 €
Vid. atlyginimas bruto
(55% didesnis už LT vidurkį)
105
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1773 €
25% uždirba 1773-2138 €
25% uždirba 2138-2794 €
25% uždirba nuo 2794 €