UAB „Personalas“

CNC frezavimo staklių operatoris

1000-1500 €/mėn. Į rankas
Alytus, Prienai, Varėna - UAB „Personalas“

Darbo pobūdis

Siūlome darbą CNC frezavimo staklių operatoriui Alytuje.
Atlyginimas 1000-1500 Eur/ mėn. jau atskaičius mokesčius, priklauso nuo Jūsų gebėjimų ir susitarimų.

Darbo pobūdis:
  • Akmens apdirbimas CNC staklėmis;
  • Frezavimo programų ruošimas;
  • Programuojamų automatinių staklių valdymas ir priežiūra;
  • Žaliavos transportavimas, paruošimas ir padavimas į stakles;
  • Gamybos procese susidarančių technologinių atliekų surinkimas ir transportavimas į sandėliavimo vietą;
  • Gatavos produkcijos surinkimas ir transportavimas į sandėliavimo vietą;
  • Linijos kasdienės priežiūros ir valymo darbai;

Reikalavimai darbuotojui

Reikalavimai:
  • Įrenginio valdymo darbo patirtis PRIVALUMAS;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų k. pagrindai;
  • Privalumas auto krautuvo valdymas.

Asmeninės savybės: atsakingumas, darbštumas, pareigingumas.

Kandidatus CV prašome siųsti el. paštu:

UAB Personalas
Tel.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. į rankas

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) 64442.

Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.