Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „METEC“

CNC FREZAVIMO STAKLIŲ OPERATORIUS (-Ė)

800-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „METEC“

Darbo pobūdis

  • CNC frezavimo centro aptarnavimas;
  • Brėžinių skaitymas;
  • Įrankių išstatymas;
  • Kokybės reikalavimų laikymasis.

Reikalavimai darbuotojui

  • Privalumas - išsilavinimas mechanikos, inžinerijos, metalo apdirbimo srityse;
  • Neturinčius darbo patirties - apmokome.
  • Geri bendradarbiavimo įgūdžiai, iniciatyvumas ir pareigingumas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai ir priimti sprendimus.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesinį tobulėjimą: išmokome CNC staklių programavimo, skatiname kandidatuoti į kitas laisvas pozicijas įmonių grupėje - Lietuvoje ir Vokietijoje;
  • Sugebėjimus atitinkantį, konkurencingą atlyginimą;
  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį ir papildomą darbo viršvalandžių apmokėjimą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Geras darbo sąlygas, puikią komandą.

Mielai atsakysime į iškilusius klausimus.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas
Sugebėjimus atitinkantis, konkurencingas atlyginimas. Numatytas atlyginimo kilimas po bandomojo laikotarpio.
UAB „METEC“

UAB „METEC“

Vokietijos kapitalo, automobilių detalių gamybinė įmonė, kviečia į savo komandą Vilniaus rajone, Skaidiškėse (lengvai pasiekiami iš Vilniaus mikrorajonų Naujininkai, Kalnėnai, Naujoji Vilnia).

METEC yra Martin įmonių grupės dalis. Įmonių grupę sudaro 4 įmonės, įsikūrusios Lietuvoje ir Vokietijoje ir bendrai turinčios daugiau nei 650 darbuotojų.
Gaminame produktus iš metalo pasaulinei automobilių pramonei. Įmonės užsakovai yra žinomi automobilių gamintojai bei šių įmonių tiekėjai. Pasižymime nuolatine plėtra, novatoriškais produktais ir aukštais kokybės standartais.
Mūsų komandoje Skaidiškėse dirba daugiau nei 100 darbuotojų ir šiuo metu planuojame sparčią plėtrą.
informacija apie UAB „METEC“
1475 €
Vid. atlyginimas bruto
113
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1077 €
25% uždirba 1077-1354 €
25% uždirba 1354-1712 €
25% uždirba nuo 1712 €