Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "PLASTENA"
More about company »

CNC frezavimo staklių operatorius

Kaunas - UAB "PLASTENA"

Darbo aprašymas:

Plastiko apdirbimo paslaugas teikianti įmonė Garliavoje ieško staklininko (operatoriaus) darbui su programuojamomis CNC staklėmis (frezavimas).

Reikalavimai darbuotojui:

Brėžinių skaitymas ir supratimas;
Kruopštumas, pareigingumas, lojalumas, noras tobulėti;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Racionalus darbo laiko panaudojimas;

Privalumai:
Gebėjimas naudotis CNC staklėmis;
Patirtis dirbusiems CNC medienos apdirbime ar reklamos gamyboje būtų privalumas.

Mes jums siūlome:

Galimybę dirbti profesionalų komandoje, mokytis ir tobulėti;
Atsakingą ir dinamišką darbą, profesinius iššūkius;
Visas socialines garantijas;
Geras darbo ir buities sąlygas;
Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą;

Kita info:
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "Plastena" – techninių medžiagų tiekimo, detalių gamybos ir paslaugų įmonė. Kompanijos patikimumą ir profesionalumą atspindi jau trečią dešimtmetį siejanti veikla su Baltijos šalių gamybos, statybos ir reklamos įmonėmis.

Didžiausias UAB "Plastena" turtas – techniškai stiprus, profesionalus ir motyvuotas darbuotojų kolektyvas.
Informacija apie UAB "PLASTENA"
752 €
Vid. atlyginimas bruto
60
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Gintautas Vasiliauskas