Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Sargasas“

CNC frezavimo staklių operatorius

Nuo 450 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Sargasas“

Darbo pobūdis

Reikalingas CNC frezavimo staklių HURCO arba HAAS operatorius.

Reikalavimai

Pageidautina panašaus darbo patirtis;
Mokėti skaityti techninius brėžinius.

Mes jums siūlome

Stabiliai mokamą atlyginimą ir galimybę uždirbti daugiau pagal atliktų darbų kiekį.
Švarią aplinką, švarų darbą, jauną kolektyvą;
Atlyginimas darbuotojui su patirtimi - pagal tarpusavio sutarimą;
Pradinis atlyginimas darbuotojui be patirties - 450 Eur.

Atlyginimas

Nuo 450 €/mėn. į rankas

UAB,,Sargasas"- tiksliosios mechanikos įmonė, gaminanti Lietuvos moksliniams lazeriams detales.Įmonė dirba su 8 CNC metalo apdirbimo centrais.Detalės sudėtingos, tikslios, jų (detalių) didelė įvairovė.Įmonė randasi Popieriaus g. 15, Vilniuje.
informacija apie UAB „Sargasas“
1792 €
Vid. atlyginimas bruto
(28% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1264 €
25% uždirba 1264-1706 €
25% uždirba 1706-2230 €
25% uždirba nuo 2230 €