Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Reditus LT"
More about company »

CNC operatoriai

1760–2400 Eur
Užsienis: Olandija - UAB "Reditus LT"

Darbo pobūdis

Ieškome cnc operatorių:
frezavimo, lenkimo, tekinimo, pjovimo, šlifavimo darbams.

Darbas šiomis mašinomis:
Trumpf, HEIDENHAIN.

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje
Gera šnekamoji ir profesinė anglų arba vokiečių kalba
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas
Esant poreikiui būti nusiteikusiam baigti papildomus kursus ir mokymus

Mes jums siūlome

Darbo užmokestis – 11 – 15,50 Eur/ h (priklauso nuo patirties)
Suteikiamas automobilis darbo reikmėms
Nemokamą apgyvendinimą geromis sąlygomis
Pasirūpiname sveikatos draudimu
Darbas pilnu etatu, galimi viršvalandžiai
Padengiamos kelionės išlaidos

Atlyginimas

1760–2400 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

„Reditus LT“ pagrindinė veikla – žmogiškųjų išteklių valdymas. Trumpalaikio ir ilgalaikio įdarbinimo paslaugos teikiamos Lietuvoje, Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Didžiojoje Britanijoje, Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir kt. šalyse.

Daugiau kaip
600
patenkintų darbuotojų.

Per
60
patikimų partnerių.

Dirbame
20
užsienio šalių.

Esame sukaupę profesionalią darbo patirtį ir patikimų partnerių ratą.