Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SDL engineering“
More about company »

CNC operatorius

Kaunas - UAB „SDL engineering“

Darbo pobūdis

Metalo apdirbimas CNC vertikalaus apdirbimo staklėmis. Vientinių detalių gamyba.

Reikalavimai

  • Išsilavinimas ir darbo patirtis metalo apdirbime;
  • darbo brėžinių skaitymas;
  • kruopštumas, atsakingumas;
  • Pageidautinas inžinerinis išsilavimas metalo srityje.
  • Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
  • Darbas pamainomis.

Mes jums siūlome

Darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje.

Neturinčius patirties, bet motyvuotus ir turinčius potencialą, apmokome.

SDL engineering, specializuojasi lakštinio plieno štampavimo įrankių gamyboje, metalo apdirbimu.
informacija apie UAB „SDL engineering“
1329 €
Vid. atlyginimas bruto
(3% didesnis už LT vidurkį)
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.