Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Light Forms“

CNC programinių staklių operatorius

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Light Forms“

Darbo pobūdis

  • Darbas su frezavimo (CNC Router) staklėmis lakštinėmis medžiagomis;
  • Frezavimo staklių valdymas ir priežiūra;
  • Brėžinių ir ruošinių pasiruošimas;
  • Detalių užkrovimas/nukrovimas.
  • Įrankių parinkimas
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas

Reikalavimai

  • Darbo CNC programinio valdymo staklių operatoriaus patirtis
  • Kompiuterinis raštingumas
  • Techninių brėžinių skaitymas
  • Analitinis mastymas, darbo planavimo įgūdžiai, darbštumas, atsakingumas, kruopštumas

Mes jums siūlome

  • Kvalifikaciją, patirtį ir kompetencijas atitinkantį, laiku mokamą atlyginimą
  • Metines premijas, priklausančias nuo rezultatų
  • Profesinio tobulėjimo bei karjeros galimybes, nuolat besivystančioje, tarptautinėje kompanijoje
  • Darbą draugiškoje profesionalų komandoje
  • Visas reikalingas darbo priemones

Darbo laikas: 8:00 - 17:00Val
Pirmadienis - Penktadienis

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Light Forms is a leading manufacturer of made to measure lighting for both commercial and retail applications. We deliver projects internationally from our three manufacturing facilities in London, India and now Lithuania. We pride ourselves on delivering highly crafted and engineered products with an impeccable service.

Light Forms creates high performance, technically advanced and elegantly designed lighting solutions.

Our products effectively and attractively illuminate offices, schools, health care facilities, retail stores, hotels, restaurants, transit centers, civic buildings and other built environments.
informacija apie UAB „Light Forms“
1251 €
Vid. atlyginimas bruto
16
Darbuotojų skaičius