Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Finesta Lithuania“

CNC PROGRAMUOTOJAS (-A)

Nuo 1550 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finesta Lithuania“

Darbo aprašymas:

Kviečiame prisijungti prie augančio, draugiško, jaunatviško kolektyvo! Tavęs laukia moderni, komfortabili darbo aplinka su nauja, pažangia sukomplektuota įranga.
Ieškome motyvuoto, organizuoto ir iššūkius mėgstančio CNC programuotojo (-os).

Darbotojas (-a) bus atsakingas (-a) už CNC frezavimo failų programavimą, staklių operavimą, proceso priežiūrą ir numatyto gamybos plano laikymąsį, bendradarbiavimą su inžinieriais ir kitais kolegomis.
PC CAM Control programinė įranga CAD/CAM/ – 2.5D.
Apdirbama medžiaga: jūrinė fanera.
Darbo vieta: Vilniaus mieste.

Reikalavimai kandidatui:

  • CNC staklyno operavimo patirtis;
  • CNC staklėms programų rašymo patirtis;
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Noras mokytis ir kelti profesinę kvalifikaciją.

Įmonė siūlo:

  • Galimybę dirbti augančioje ir inovatyvioje įmonėje;
  • Puikią vietą mokytis ir ugdyti savo gebėjimus;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Finansinį stabilumą;
  • Komfortabilę, modernią darbo aplinką.

________________________________________________________
Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau finestabaltic.lt/lt/asmens-duomenu-privatumo-politika/) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1550 €/mėn. į rankas
UAB „Finesta Lithuania“

UAB „Finesta Lithuania“

Mes esame įmonė, kuri savo pirmuosius žingsnius pradėjo žengti dar 2008 metais Estijoje ir tapo viena iš rinkos lyderių, apimančių personalo atrankos ir laikinojo įdarbinimo sritis. Įmonės veiklą pradėjus Lietuvoje ir Latvijoje, įgijome galimybę būti ten, kur Jums mūsų labiausiai reikia. Didelis noras padėti įgyvendinti visas klientų idėjas, suteikė mums ryžto veikti ne tik Baltijos šalyse, bet ir Suomijoje, Šveicarijoje.