Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sapa Profiliai"
More about company »

CNC staklių operatorius (-ė) vienetinių detalių gamybai

Kaunas - UAB "Sapa Profiliai"

Darbo pobūdis

Vienetinių detalių gamyba su 3 ašių CNC frezavimo staklėmis;
Detalių gamyba iš plieno, aliuminio, plastiko, tekstolito ir panašiai;
Gaminamų detalių kokybės užtikrinimas;
Darbas trimis pamainomis (5 dienų darbo savaitė).

Reikalavimai

Darbo patirtis su programinio valdymo (CNC) centrais;
Sugebėjimas skaityti brėžinius, naudotis matavimo priemonėmis (slankmačiu, gylmačiu, mikrometru, kalibrais);
G kodo supratimas ir sugebėjimas koreguoti;
Iniciatyvumas, savarankiškumas ir atsakingumas.

Patirtis gaminant štampų detales būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas, atlyginimą, atitinkantį turimą kvalifikaciją ir įgūdžius.
Garantuojamas atlyginimo kėlimas kylant kvalifikacijai.
Visi darbuotojai įmonės lėšomis draudžiami nuo nelaimingų atsitikimų, dalinai apmokami abonementai į krepšinio sporto salę, sporto klubą, baseiną.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

UAB "Sapa Profiliai" yra Švedijos kapitalo įmonės (Sapa Profiler AB) dukterinė kompanija, užsiimanti aliuminio profilių mechaniniu apdirbimu, surinkimu, prekyba.
Įmonėje vid. atlyginimas 1206€
49% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)