Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB Emplonet
More about company »

CNC staklių operatorius (-ė)

Vilnius - UAB Emplonet

Darbo pobūdis

  • Darbas su CNC staklėmis;
  • Staklių valdymas bei priežiūra;
  • Darbas tik darbo dienomis, 2 pamainomis.

Reikalavimai

  • Darbo su CNC staklėmis patirtis arba baigti CNC operatoriaus kursai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Komunikabilumas ir iniciatyvumas;
  • Pareigingumas, sąžiningumas ir greita orientacija.

Mes jums siūlome

  • Darbą didelėje kompanijoje, kuri vertina savo darbuotojus;
  • Visas socialines garantijas ir motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę dirbti draugiškame kolektyve;
  • Puikias darbo sąlygas.

Kita informacija:
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Emplonet - personalo valdymo ir atrankos įmonė, veikianti Lietuvoje.