UAB „Staticus“

CNC staklių operatorius (-ė)

700-1150 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Staticus“

Darbo pobūdis

  • Darbas su programinėmis staklėmis: valcavimo, pjovimo, profilių apdirbimo ir kt.;
  • Numatyto gamybos plano laikymasis.

Papildoma informacija:
  • Darbas pamaininis: 7.00-15.30 val., 15.30-00.00 val.
  • Darbo vieta: Metalo g. 13, Vilnius.

Reikalavimai:

  • Inžinerinis, techninis išsilavinimas;
  • CNC staklyno operavimo patirtis (būtų privalumas);
  • Gebėjimas skaityti brėžinius;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Noras mokytis ir kelti profesinę kvalifikaciją.

Mes tau siūlome:

  • Darbą sėkmingai tarptautinėje aplinkoje veikiančioje įmonėje;
  • Konkurencingą, kompetenciją ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Mokymosi ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir draugišką kolektyvą.

Informuojame, kad visų atrankoje dėl darbo UAB "STATICUS" dalyvaujančių (savo CV atsiuntusių, atnešusių ar kitais būdais perdavusių) kandidatų duomenis tvarkysime naujo darbuotojo atrankos organizavimo tikslu ir saugosime UAB "STATICUS" duomenų bazėje dvejus metus. Taip pat užtikriname Jūsų konfidencialumą bei informuojame, kad susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Atlyginimas

700-1150 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kompetencijos

STATICUS - profesionalumas, inovatyvūs technologiniai sprendimai ir aistra ateities inžinerijai.
Esame fasadų konstrukcijų projektavimo, gamybos ir montavimo lyderė Šiaurės Europoje.
Kviečiame tapti mūsų komandos nariu ir kartu kurti ilgalaikę partnerystę.
informacija apie UAB „Staticus“
3012 €
Vid. atlyginimas bruto
(98% didesnis už LT vidurkį)
566
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1962 €
25% uždirba 1962-2683 €
25% uždirba 2683-3722 €
25% uždirba nuo 3722 €