UAB „Finesta Lithuania“

CNC staklių operatorius (-ė)

Iki 1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Finesta Lithuania“

Lietuviško kapitalo įmonei, kuri yra viena moderniausių metalinių baldų gamintojų ir savo darbe naudojasi sukaupta patirtimi bei pažangiais inžineriniais sprendimais į komandą ieško CNC staklių operatorių!

BE PATIRTIES – APMOKOME!

Darbo pobūdis
  • Darbas CNC štampavimo, lenkimo ar lazerinio pjovimo staklėmis:
  • Staklių valdymas;
  • Nenutrūkstamos gamybos užtikrinimas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;

Reikalavimai:

Reikalavimai
  • Atsakingas požiūris į darbą;
  • Darbštumas ir sąžiningumas
Privalumai:
  • Techninis išsilavinimas
  • Panašaus darbo patirtis
  • Gebėjimas skaityti techninius brėžinius

Įmonė siūlo:

Mes jums siūlome
  • Pamaininį darbą patogioje vietoje.(Susisiekimas automobiliu ir viešuoju transportu);
  • Nuolatinius apmokymus;
  • Automobilio stovėjimo vietą

Paspausdami „Kandidatuoti“, patvirtinate, kad Jūsų pateikti asmens duomenys yra teisingi ir tikslūs. Taip pat sutinkate, kad UAB „Finesta Lithuania“ tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis personalo atrankos, galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Finesta Lithuania“ klientams tikslais, privatumo politikoje nurodyta tvarka. Jūsų pateikti asmens duomenis bus saugomi UAB „Finesta Lithuania“ duomenų bazėje 3 metus. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau finestabaltic.lt/lt/asmens-duomenu-privatumo-politika/) Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Iki 1300 €/mėn. į rankas
Kiekvienam kandidatui pateikiamas individualus darbo užmokesčio pasiūlymas priklausomai nuo patirties ir įgūdžių!

FINESTA - Tarptautinė personalo atrankų kompanija.
Remiantis Kliento poreikiais Finesta komanda vykdo įvairių specialistų ir vadovaujančių pozicijų atrankas, taip pat veikiame laikinojo įdarbinimo srityje.
FINESTA KLIENTAS - Lietuviško kapitalo įmonei, kuri yra viena moderniausių metalinių baldų gamintojų ir savo darbe naudojasi sukaupta patirtimi bei pažangiais inžineriniais sprendimais.