Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Protozauras“

CNC staklių operatorius

700-1500 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Protozauras“

Darbo pobūdis

CNC operatoriaus atsakomybė:
  • detalių užsidėjimas / keitimas,
  • įrankių parinkimas,
  • proceso priežiūra,
  • pagamintų detalių kokybės patikra.

Reikalavimai

Ieškome specialistų darbui su naujomis CNC tekinimo bei CNC frezavimo staklėmis metalo ir plastiko apdirbimui. Ieškome darbuotojų tiek į CNC frezuotojo, tiek CNC tekintojo pozicijas. Iš Jūsų tikimės:
  • kad mokėsite perskaityti ir suprasti detalės brėžinį;
  • kad mokėsite naudotis matavimo įrankiais (pvz. slankmačiu, mikrometru);
  • kad turite patirties frezavime / tekinime (pvz. kad ir su rankinėmis staklėmis);
  • kad mokate naudotis kompiuteriu;
  • kad turėsite noro ir motyvacijos mokytis;
  • privalumas jei jau mokate dirbti su CAM programomis ir pats pasirašyti apdirbimo programą.

Bendrąja prasme į komandą ieškome žmogaus, kuris būtų:
  • pozityvus,
  • pareigingas ir atsakingas,
  • orientuotas į kokybę ir efektyvumą.

Mes jums siūlome

  • Atlygio dydį priklausomai nuo Jūsų dabartinių gebėjimų ir įvykdomo darbo apimties, 700-1500 Eur diapazone (į rankas).
  • Lankstų darbo grafiką. Šiuo metu atviros pozicijos ir į dieninę, ir į vakarinę pamainas.
  • Nuolatinę pagalbą iš labiau patyrusių kolegų.
  • Draugišką ir inovatyvią darbo kultūrą.

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas
Priklausomai nuo turimos patirties ir darbo efektyvumo.

Įprastai gaminame vidutinių gabaritų detales mažomis serijomis, gaminiai nuolatos keičiasi pagal užsakymus. Greitai augame, nes daug į tai investuojame. Kol kas esame nedidelė bendraminčių komanda, tačiau mums puikiai sekasi, todėl ieškome naujo papildomo komandos nario. Ieškome žmogaus, kuris turėtų noro ir motyvacijos mokytis ir netgi susidūręs su nauja ir nematyta užduotimi nenumotų į ją ranka.
informacija apie UAB „Protozauras“
1317 €
Vid. atlyginimas bruto
15
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2020 m.