Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „MAREX Boats”

CNC staklių operatorius

Nuo 1980 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „MAREX Boats”

Darbo pobūdis

  • Darbas su frezavimo (CNC Router) staklėmis lakštinėmis medžiagomis;
  • Frezavimo staklių valdymas ir priežiūra;
  • Brėžinių ir ruošinių pasiruošimas;
  • Detalių užkrovimas/nukrovimas.

Reikalavimai

  • Darbo CNC programinio valdymo staklių operatoriaus patirtis;
  • Techninių brėžinių skaitymas;
  • Atsakingas požiūris į darbą, kruopštumas.

Mes jums siūlome

  • Prisijungti prie 2021m. geidžiamiausio darbdavio komandos;
  • Galimybę motyvuotiems darbuotojams vystyti karjerą sėkmingai besiplečiančioje įmonėje;
  • Darbo vieta: Ilgakiemio k. Kauno r. (5 km nuo Garliavos).

Atlyginimas

Nuo 1980 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis 1200 Eur atskaičius mokesčius

Marex Boats, UAB daugiau nei keturis dešimtmečius pasaulyje žinoma įmonė, gaminanti prabangius, pramoginius katerius. Užsienio kapitalo įmonė Lietuvoje sėkmingai veikia jau daugiau nei 19 metų. Įmonėje kuriami ir gaminami kateriai vertinami visame pasaulyje, nuolat sulaukia pripažinimo tarptautinėse parodose.
Siekdama ambicingų tikslų kompanija plečia savo komandą kviečia prisijungti prie tarptautinės, patikimos ir stabilios įmonės kolektyvo.
informacija apie UAB „MAREX Boats”
2556 €
Vid. atlyginimas bruto
(68% didesnis už LT vidurkį)
285
Darbuotojų skaičius
20-30 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1859 €
25% uždirba 1859-2293 €
25% uždirba 2293-2879 €
25% uždirba nuo 2879 €