Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „WISTRA CARGO CONTROL“

CNC staklių operatorius

1100-1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „WISTRA CARGO CONTROL“

Darbo pobūdis

  • pateiktų gamybos brėžinių ir techninių specifikacijų analizavimas;
  • gamybinių užduočių konvertavimas į kompiuterines komandas, jų perkėlimas į programinio apdirbimo centrus ir įrenginius;
  • savarankiškas CNC staklių valdymas ir jų eksploatacijos priežiūra;
  • atliekamų gamybos operacijų ir tarpinio produkto kokybės kontrolė;
darbas pamainomis.

Reikalavimai darbuotojui

  • CNC staklių operatoriaus (-ės) darbo patirtis būtų privalumas;
  • gebėjimas skaityti, analizuoti ir suprasti brėžinius;
  • darbų saugos instrukcijų išmanymas ir jų aktyvus laikymasis;
  • atsakingas požiūris į darbą, atidumas bei aukšta motyvacija siekti karjeros gamybinėje įmonėje.

  • Nuolatinį darbą stabilioje tarptautinėje gamybinėje įmonėje
  • Visas socialines garantijas
  • Geras darbo sąlygas, asmeninio tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

1100-1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių

2007 metais Lietuvoje įkurta dukterinė Vokiečių įmonė UAB „Wistra Crgo Control“. Įmonėje kuriama, konstruojama ir iš pasirinktų medžiagų gaminama tekstilinė ir mechaninė produkcija, skirta saugiam krovinių gabenimui. Įmonėje produkcija gaminama laikantis Europos standartų DIN EN 12195-2:2000, bei yra patvirtinta DEKRA sertifikatu
informacija apie UAB „WISTRA CARGO CONTROL“
1880 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
57
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1264 €
25% uždirba 1264-1720 €
25% uždirba 1720-2024 €
25% uždirba nuo 2024 €