Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

CNC staklių operatorius

Klaipėda - UAB "WISTRA CARGO CONTROL"

Darbo pobūdis

  • pateiktų gamybos brėžinių ir techninių specifikacijų analizavimas;
  • gamybinių užduočių konvertavimas į kompiuterines komandas, jų perkėlimas į programinio apdirbimo centrus ir įrenginius;
  • savarankiškas CNC staklių valdymas ir jų eksploatacijos priežiūra;
  • atliekamų gamybos operacijų ir tarpinio produkto kokybės kontrolė.

Reikalavimai

  • CNC staklių operatoriaus (-ės) darbo patirtis būtų privalumas;
  • gebėjimas skaityti, analizuoti ir suprasti brėžinius;
  • darbų saugos instrukcijų išmanymas ir jų aktyvus laikymasis;
  • atsakingas požiūris į darbą, atidumas bei aukšta motyvacija siekti karjeros gamybinėje įmonėje.

Mes jums siūlome

  • Nuolatinį darbą stabilioje tarptautinėje gamybinėje įmonėje
  • Visas socialines garantijas
  • Geras darbo sąlygas, asmeninio tobulėjimo galimybes

Atlyginimas

Derybų klausimas
CVB client

UAB "WISTRA CARGO CONTROL"

2007 metais Lietuvoje įkurta dukterinė Vokiečių įmonė UAB „Wistra Crgo Control“. Įmonėje kuriama, konstruojama ir iš pasirinktų medžiagų gaminama tekstilinė ir mechaninė produkcija, skirta saugiam krovinių gabenimui. Įmonėje produkcija gaminama laikantis Europos standartų DIN EN -2:2000, bei yra patvirtinta DEKRA sertifikatu
Informacija apie UAB "WISTRA CARGO CONTROL"
1137 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
16
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Ramunė Kačiulienė