Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Templari"
More about company »

CNC staklių operatorius

Nuo 800 Eur
Širvintos - UAB "Templari"

Darbo pobūdis

  • Darbas prie CNC frezavimo staklių;
  • Programų ruošimas.

Reikalavimai

Techninis, profesinis išsilavinimas;
Gamybinių brėžinių supratimas;
Darbo patirtis su CNC frezavimo staklėmis;
Darbas su matavimo įrankiais.

Mes jums siūlome

Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbuotojo kvalifikacijos;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 800 Eur atskaičiavus mokesčius

Minkštus baldus ir čiužinius gaminanti įmonė, sėkmingai ir stabiliai veikianti Lietuvoje, pagamintą produkciją eksportuojanti į užsienio valstybes, šiuo metu ieško sandėlininko-apskaitininko, kuris bus atsakingas už sandėlio apskaitos valdymą, žaliavų užsakymą bei jų išdavimą gamybai.
Įmonėje vid. atlyginimas 700€
SoDra lapkričio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)