Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“
More about company »

CNC staklių operatorius

Užsienis: Suomija - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

CNC staklių operatorius.
CNC metalo apdirbimas - tekinimas.

Darbo procesas:
įrankių parinkimas;
medžiagos įdėjimas į stakles;
ruošinio pritvirtinimas ir lygiavimas;
kokybės bei matmenų kontrolė

Reikalavimai

Patirtis metalo apdirbimo su CNC staklėmis.
PRIVALUMAS - patirtis su Mori Seiki ir CMZ programomis
Būtina anglų kalba
Atsakingumas, sąžiningumas, punktualumas.

Mes jums siūlome

darbas Suomijoje, ilgalaikis
geras valandinis atlyginimas
kelionės ir apgyvendinimo išlaidas apmoka įmonė
ilgalaikė darbo sutartis Lietuvos kompanijoje.

Laivuose ( megajachtos,kruiziniai ) ir pramoniniuose objektuose projektavimo, suvirinimo, vamzdynų montavimo, ŠVOK,izoliavimo,skardinimo, interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.
Personalo sk. Klaipėdoje tel.: .

svetainės:

Dirbame Vokietijoje, Suomijoje,Švedijoje, Prancūzijoje, Olandijoje, Italijoje, Ispanijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Norvegijoje,Japonijoje ir kt. šalyse.