Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
More about company »

CNC STAKLIŲ PROGRAMUOTOJAS

Panevėžys - UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Darbo pobūdis

CNC apdirbimo centrų valdymas ir programavimas;
Apdirbimo įrankių parinkimas;
Atliktų darbų kontrolė.

Reikalavimai

Ne mažesnė nei 2 metų darbo patirtis šioje srityje;
Darbo patirtis su CAM/CAD sistemomis;
CNC-programavimas, Siemens Sinumerik, Fanuk, AMADA Linea;
Gebėjimas derinti stakles pagal parašytą programą, praktinė brėžinių skaitymo patirtis;
Gebėjimas parinkti tinkamus įrankius ir jų darbo režimus;
Inžinerinis / techninis išsilavinimas;
Geras anglų kalbos mokėjimas;
Atsakingumas, kruopštumas, noras mokytis ir tobulėti.

Mes jums siūlome

Galimybę tobulėti profesionalų komandoje.
Rinkoje konkurencingą, kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą.
Papildomų naudų paketą.

Schmitz Cargobull Baltic UAB - viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių - koncerno Schmitz Cargobull AG - valdomų įmonių, ieško iniciatyvių, į rezultatą orientuotų darbuotojų, norinčių prisidėti prie priekabų ir puspriekabių gamybos plėtros Lietuvoje.
Informacija apie UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
1837 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
561
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1416 €
25% uždirba 1416-1659 €
25% uždirba 1659-1941 €
25% uždirba nuo 1941 €
Vadovas: Raimundas Petrauskas