Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vildeta“

CNC staklių programuotojas

Nuo 900 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Vildeta“

Darbo pobūdis

Kompiuteriu valdomų staklių programavimas: plokštuminių detalių (išklotinių DXF formatu) apdirbimas programa, kuri sugeneruoja bylas, reikalingas staklėms apdirbti metalo lakštus. Vėliau, sugeneravus bylas, jų perdavimas į staklęs.

Reikalavimai

  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu. Lengvas prisitaikymas prie naujų programinių paketų CAD (vektorinės grafikos) srityje.
  • Phyton, Java, C#, .NET, HTML ir kitomis programomis nedirbama, todėl jų žinios nebūtinos.
  • „G kodo“ programavimo kalbos žinios irgi nebūtinos, bet ji bus naudojama sugeneruotose staklėms bylose.
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Techninių brėžinių skaitymas;

Mes jums siūlome

Visas socialines garantijas.
Draugišką kolektyvą, galimybę realizuoti savę;
Automobilio stovėjimo vietą;
Patogu privažiavimą prie darbovietės miesto ir nuosavu transportu.

Pateikdami savo gyvenimo aprašymą Jūs patvirtinate, kad duomenys yra teisingi ir sutinkate, kad būtų naudojami atrankos pravedimo tikslais, bei bus saugomi iki atrankos pasibaigimo.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. į rankas

Lietuviško kapitalo įmonė įsteigta 1991 metais, yra viena moderniausių metalinių baldų gamintojų.
Sukaupta patirtis bei inžineriniai sprendimai mums padeda įvykdyti užsakymus nuo idėjos pristatymo,
projektavimo iki serijinės gamybos.
informacija apie UAB „Vildeta“
1885 €
Vid. atlyginimas bruto
(24% didesnis už LT vidurkį)
106
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1140 €
25% uždirba 1140-1490 €
25% uždirba 1490-2077 €
25% uždirba nuo 2077 €