UAB „Premeta“

CNC TEKINIMO IR FREZAVIMO STAKLIŲ OPERATORIUS

800-1300 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Premeta“

Darbo pobūdis

Darbas su programinėmis CNC tekinimo arba frezavimo staklėmis.

Reikalavimai

Darbo patirtis su CNC tekinimo arba frezavimo staklėmis;
Techninis išsilavinimas;
Sugebėjimas skaityti brėžinius, naudotis matavimo priemonėmis;
Darbas su Mastercam ar panašiomiis CAM programomis- privalumas;
Būtinas kruopštumas ir atsakingumas;
Esant pageidavimui, galime padėti išmokti.

Mes jums siūlome

Naujas ir pažangias metalo apdirbimo stakles, tvarkingas darbo priemones;
Draugišką, palaikančią ir ugdančią komandą ir vadovą;
Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
Laiku mokamą darbuotojo kompetenciją atitinkantį atlyginimą.

Atlyginimas

800-1300 €/mėn. į rankas

UAB “Premeta” – perspektyvi ir pastoviai auganti metalo apdirbimo įmonė. Šiuolaikinės technologijos, stipri komandinė dvasia ir nepriekaištinga kokybė – tai vizitinė UAB „Premeta“ kortelė. Mūsų klientai - tai Lietuvos ir užsienio įmonės, ieškančios patikimų ir gamyboje stiprių partnerių. Mes kartu su klientais kuriame naujus produktus nuo pačios idėjos iki gaminio įvedimo į rinką. Gamyba yra orentuota į vienetinių ir mažų partijų detalių apdirbimą iš plieno, aliuminio, nerūdijančio plieno, vario lydinių, plastiko.
informacija apie UAB „Premeta“
1635 €
Vid. atlyginimas bruto
(7% didesnis už LT vidurkį)
32
Darbuotojų skaičius
2-3 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1502 €
25% uždirba 1502-1660 €
25% uždirba 1660-1772 €
25% uždirba nuo 1772 €