Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“
More about company »

CNC tekinimo staklių operatorius (ė)

Mažeikiai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

CNC staklių valdymas ir programavimas;
Metalo apdirbimo įrankių parinkimas;
Atsakmybė už atliekamų darbų terminus ir kokybę.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas;
Darbo patirtis su metalo apdirbimo staklėmis;
Būtina patirtis dirbant su programinio valdymo staklėmis (CNC);
Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
Galimybė dirbti pamainomis;
Anglų kalbos žinios (privalumas);
Sąžiningumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes Jums siūlome:

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - nuolat auganti ir tobulėjanti metalo apdirbimo bei gamybos įmonė, nuolatiniam darbui Mažeikiuose ieško CNC tekinimo staklių operatoriaus (-ės).