Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“
More about company »

CNC tekinimo staklių operatorius (ė)

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Tavo darbo pobūdis būtų:

CNC staklių valdymas ir programavimas;
Metalo apdirbimo įrankių parinkimas;
Atsakmybė už atliekamų darbų terminus ir kokybę.

Reikalavimai:

Techninis išsilavinimas;
Darbo patirtis su metalo apdirbimo staklėmis;
Būtina patirtis dirbant su programinio valdymo staklėmis (CNC);
Darbų saugos instrukcijų žinojimas;
Galimybė dirbti pamainomis;
Anglų kalbos žinios (privalumas);
Sąžiningumas ir atsakingas požiūris į darbą.

Mes Jums siūlome:

Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - nuolat auganti ir tobulėjanti metalo apdirbimo bei gamybos įmonė, nuolatiniam darbui Mažeikiuose ieško CNC tekinimo staklių operatoriaus (-ės).