CVB client

Logistikos apskaitininkė (-as)

600-700 €/mėn. Į rankas

Pozicijos atsakomybės:

  • Užsakymų suvedimas į sistemą.
  • Pervežimų dokumentacijos surinkimas ir informacijos perdavimas suinteresuotiems asmenims.
  • Informacijos sutikrinimas, dokumentų archyvavimas.
  • Nuolatinis su užsakymais susijusių įrašų atnaujinimas sistemoje ar vidinėse ataskaitose.
  • Kitų tiesioginio vadovo deleguotų užduočių vykdymas.

Šioje pozicijoje mums svarbi ne patirtis, o motyvacija augti ir tobulėti!

Reikalavimai tinkamam kandidatui:

  • Aukštasis išsilavinimas (svarstysime ir paskutinio kurso studentus).
  • Kruopštumas ir atidumas detalėms.
  • Pagrindinių Excel funkcijų išmanymas.
  • Atsakingumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai.
  • Anglų kalbos mokėjimas.

Mes siūlome:

  • Plėsti kompetencijas ir mokytis stiprioje bei draugiškoje specialistų komandoje.
  • Kelti kvalifikaciją dalyvaujant įvairiuose įmonės kompensuojamuose mokymuose.
  • Galimybę dirbti naujame ir moderniame ofise.
  • Nuo Jūsų rezultatų priklausančius motyvacinius priedus.

Mes vertiname:
  • Stiprų atsakomybės jausmą ir norą mokytis.
  • Orientaciją į rezultatą.

Atlyginimas

600-700 €/mėn. į rankas
CVB client

Apie mus

Esame įmonių grupė, užsiimanti didmenine greito apyvartumo prekių (FMCG) prekyba. Šiuo metu prie savo komandos kviečiame prisijungti logistikos apskaitininką (-ę), kuris (-i) padėtų komandai duomenų įvesties srityje.

Tinkamas kandidatas (-ė), bus apmokomas (-a) dirbti su pažangia verslo valdymo programa, įgys žinių logistikos srityje bei turės sąlygas ir galimybes savo kompetencijas tobulinti įvairiuose įmonės kompensuojamuose mokymuose.

Kandidatuodamas į šią poziciją, kandidatas -(-ė) sutinka, kad jo (jos) asmeniniai duomenys bus administruojami Bendrojo Duomenų Apsaugos Reglamento numatyta tvarka ir saugomi įmonės personalo skyriaus darbuotojų. Asmeniniai duomenys nebus perduodami trečiosioms šalims be kandidato sutikimo.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.
Konfidencialumą garantuojame.

Kontaktinis asmuo:
Aida Margelytė-Pleskienė