Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ''A''
More about company »

"craft" alaus pardavimų vadybininkas

Vilnius - UAB ''A''

Darbo pobūdis

  • darbas su įdomesniu alum prekiaujančiais barais;
  • naujų klientų paieška;
  • bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • naujų alaus rūšių pristatymai.

Reikalavimai

Būtina:
  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • domėjimasis alaus kultūra;
  • galimybė dirbti laisvu darbo grafiku.

Pageidautina:
  • vairuotojo teisės.

Mes jums siūlome

neturinčius patirties apmokome;
suteikiame galimybę dirbti laisvu grafiku, antraeilėse pareigose.
UAB ''A''

UAB ''A''

nedidelė nauja alaus darykla šalia Vilniaus, gaminanti "craft" alų, parduodantį jį Vilniaus ir Kauno baruose ir turinti planų plėsti pardavimus kituose miestuose.
Informacija apie UAB ''A''
3
Darbuotojų skaičius
0-5 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Audrius Vidžys