Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "ARTOGAMA"
More about company »

CRM projektų vadovė (-as)

Vilnius - UAB "ARTOGAMA"

Darbo pobūdis

  • Mūsų produktų (CRM - customer relationship management, ) pagalba padėti įmonėm dirbti patogiau ir efektyviau;
  • Bendravimas su esamais ir naujais klientais, jų poreikių analizė bei pasiūlymų teikimas;
  • Bendravimas su aukščiausio lygio vadovais;
  • Kylančių problemų sprendimas;
  • Prezentacijų, mokymų organizavimas ir vedimas;
  • Priežiūra ir pagalba vykdant projektus.

Reikalavimai

Reikalavimai:
  • Domėjimasis IT ir bendrai technologijom;
  • Patirtis pardavimų / klientų aptarnavimo sferoje;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Labai geri komunikaciniai įgūdžiai;
  • Anglų ir/arba rusų kalbų mokėjimas (būtų privalumas);
  • Gera atmintis, stiprus loginis mąstymas.

Mes jums siūlome

  • Nuotaikingą ir motyvuojančią darbo atmosferą;
  • Įdomų, dinamišką darbą;
  • Saviraiškos galimybes;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Laiku mokamą atlyginimą.

Mūsų įmonės veiklos sritys: interneto projektai; klientų valdymo sistemos.
Informacija apie UAB "ARTOGAMA"
1212 €
Vid. atlyginimas bruto
(35% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Laura Maslauskienė