UAB „Multiorders solutions“

CUSTOMER SUPPORT Anglu K. | Darbo dienomis, pilnas etatas

750-1000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Multiorders solutions“

Darbo pobūdis:

  • Bendrauti su esamais klientais per live chat'a ar el. paštą. Telefonu kalbėti NEREIKIA!
  • Laiku atsakyti į klientų užklausas, pateikiant reikiamą informaciją
  • Suprasti technologinio verslo logiką dirbant petys į petį su IT skyriumi

Reikalavimai:

  • A+ Anglų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu
  • Klientų aptarnavimo principų išmanymas
  • Noras mokytis ir tobulėti
  • Empatijos ir supratimo jausmas, gebėti klientą pasijausti svarbiu ir išklausytu

Kodėl Multiorders?

  • Stipri įmonės kultūra, grįsta pasitikėjimu ir ambicijomis
  • Jaunatviškas ir veržlus kolektyvas ⭐
  • Puikios darbo sąlygos - lankstus grafikas, galimybė dirbti iš namų
  • Galimybė tobulėti ir augti greitai augančioje programinės įrangos įmonėje 📈
  • Atlyginimas i rankas 750-1000 EUR/mėn

Atlyginimas

750-1000 €/mėn. į rankas

Multiorders is a process automation software for eCommerce SMB's that are looking for ways to centralize business, reduce human input/errors, and decrease operational costs. Our smart infrastructure allows customers to interconnect all incoming Orders from various marketplaces with necessary Warehouses, Shipping Carriers, Accounting Softwares, resulting in 10x faster order fulfillment process and full control over the business within a single platform.

Our mission is to fully automate back-office operations for multi-channel sellers including inventory, order, and shipping management. We aim to encourage single-channel sellers to sell their products in multiple marketplaces which becomes easy with Multiorders.

Established in 2018 by eCommerce entrepreneurs, The Startup is growing ever since and is constantly looking for new team additions. In 2021 Multiorders grew by 250% and today serves more than 500 Online Businesses in USA and UK.