Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Diginet LTU"
More about company »

CVbankas.lt pardavimų vadybininkas (-ė) (B2B)

Vilnius - UAB "Diginet LTU"

Aprašymas

Lyderiaujančio darbo skelbimų portalo CVbankas.lt apsilankymų skaičius 2-3 kartus didesnis nei artimiausio konkurento (SimilarWeb.com duomenimis).
Išsamesnė informacija: .
Šiuo metu ieškome naujo kolegos (-ės), kuris papildomai pastiprintų profesionalią ir sėkmingai dirbančią 6 asmenų pardavimų komandą.

Darbo pobūdis
  • CVbankas.lt paslaugų (darbo skelbimų bei CV duomenų bazės paslaugų paketų) pardavimas įmonėms
  • Naujų klientų paieška
  • Savo klientų bazės kūrimas bei išlaikymas
  • Klientų konsultavimas
  • Sutarčių administravimas

Reikalavimai

  • Noras ir sugebėjimas parduoti (pardavimų patirtis – privalumas)
  • Nepriekaištingas lietuvių kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu
  • Paslaugumas, geri bendravimo įgūdžiai
  • Motyvacija profesionaliai dirbti šį darbą
  • Aukštasis / aukštesnysis išsilavinimas
  • Kompiuterinis raštingumas

Siūlome

  • Darbą su Nr.1 produktu rinkoje
  • Profesionalią, ambicingą ir draugišką, palaikančią komandą
  • Aktyvų įsitraukimą į portalo vystymą, renginius ir kt.
  • Smagias pramogas (keletas akimirkų: )
  • Darbą stabilioje, savo rinkoje lyderiaujančioje įmonėje
  • Darbą naujame, moderniame ir lengvai pasiekiamame biure greta PC „PANORAMA“
  • Stalo tenisą, stalo futbolą, šviežiai maltą kavą ir vitaminus kasdien
  • Atlyginimą, susidedantį iš fiksuotos dalies ir procentų už pardavimus

Susisieksime tik su į kitą atrankos etapą pasirinktais kandidatais.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB „Diginet LTU" yra didžiausia skelbimų portalų grupė Lietuvoje. Įmonė specializuojasi nekilnojamojo turto, komercijos, transporto bei darbo skelbimų srityse. Plačiai žinomi portalai Skelbiu.lt, Autoplius.lt, Aruodas.lt, CVbankas.lt, NTzemelapis.lt, Paslaugos.lt ir Kainos.lt pasiekia apie pusę visų Lietuvos interneto vartotojų.
Informacija apie UAB "Diginet LTU"
3111 €
Vid. atlyginimas bruto
(3 kartus didesnis už LT vidurkį)
73
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1531 €
25% uždirba 1531-2773 €
25% uždirba 2773-4210 €
25% uždirba nuo 4210 €
Vadovas: Justinas Šimkus