Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Huslita“

Dailidė statybininkas

Nuo 650 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Varėna, Alytus, Druskininkai - UAB „Huslita“

Darbo pobūdis

Medžio rėmo skydų surinkimas gamykloje Varėnoje. Tipinės operacijos: medienos ir plokščių ruošinių supjovimas, karkasų gamyba, izoliacinių ir sandarinimo medžiagų klojimas, plokščių montavimas, langų montavimas.
Yra galimybės išvykti į komandiruotes darbui statybos aikštelėse užsienyje (Švedija, Nyderlandai) ar Lietuvoje. Darbdavys apmoka visas kelionės, apgyvendinimo, kasdienio važiavimo į/iš darbą išlaidas. Mokami dienpinigiai.
Darbo vieta Varėnoje.

Reikalavimai

Noras dirbti ir mokytis, sąžiningumas, atsakomybė.
Dailidės, staliaus, statybos darbų (ypatingai karkasinių, skydinių, rąstinių pastatų) išmanymas bei patirtis - didelis privalumas.
Tačiau visus, neturinčius patirties ar žinių pilnai apmokome.

Mes jums siūlome

Draugišką kolektyvą, laiku ir sąžiningai mokamą atlyginimą, pilną apmokymą ir visas galimybes toliau tobulėti.

Atlyginimas

Nuo 650 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Pradinis atlyginimas. Vėliau - keliamas pagal rezultatus.

UAB "Huslita" - nuolat besiplečianti įmonė, kuri specializuojasi medžio rėmo skydų gamybos ir skydinių pastatų statybos srityse. Įmonė orientuota į darbą su verslo klientais (B2B), veikia Lietuvos, Švedijos, Nyderlandų rinkose.
informacija apie UAB „Huslita“
867 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 706 €
25% uždirba 706-891 €
25% uždirba 891-1060 €
25% uždirba nuo 1060 €