Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Autoverslas"
More about company »

Dalinių krovinių ekspedicijos vadybininkas (-ė)

Nuo 1000 Eur
Vilnius - UAB "Autoverslas"

Darbo pobūdis

  • Dalinių krovinių gabenimo paslaugų organizavimas arba vežėjų paieška daliniams kroviniams pervežti, kontaktų užmezgimas, derybos;
  • projektų bei procesų koordinavimas, organizavimas, kontrolė;
  • pirminė buhalterinė apskaita ir skolų administravimas.

Reikalavimai

  • Dalinių krovinių ekspedijavimo patirtis, minimaliai 1 metai;
  • Geros anglų/rusų kalbų žinios;
  • Geri derybiniai bei organizaciniai įgūdžiai;
  • Kosmopolitiškumas, atsakingumas, greita orientacija, gebėjimas dirbti komandoje.

Mes jums siūlome

  • Darbą sėkmingai dirbančioje transporto ir logistikos įmonėje;
  • Galimybę tobulėti siekiant perspektyvų karjeroje;
  • Patrauklią motyvacinę sistemą bei darbo užmokestį atsižvelgiant į darbo kompetenciją.

Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Nuo 1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas

Bendrovė „Autoverslas“ įkurta 1995 metais.
Per pastarąjį dešimtmetį įmonė sėkmingai darbavosi pagrindinėse verslo kryptyse – lengvųjų automobilių ir bendrųjų krovinių logistikoje.
Bendrovė teikia klientams kompleksines logistikos paslaugas ir valdo logistikos centrus Vilniuje, Vievyje bei Klaipėdoje. Plėsdama darbų apimtis ir didelį dėmesį skirdama jų kokybei, įmonė siekia tapti pirmaujančia logistikos srities įmone Baltijos šalyse.
Įmonėje vid. atlyginimas 892€
10% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)