Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MAGNETA LOGISTICS“

DALINIŲ KROVINIŲ EKSPEDICIJOS VADYBININKAS (-Ė)

600-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „MAGNETA LOGISTICS“

Darbo pobūdis

  • Dalinių krovinių gabenimo organizavimas nuosavu ir samdytu transportu V. Europoje ir NVS šalyse;
  • Vežėjų paieška, kontaktų su naujais partneriais užmezgimas, derybos;
  • Su krovinių ekspedijavimu susijusios dokumentacijos administravimas;
  • Iškilusių problemų sprendimas;
  • Klientų atsiskaitymo kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

  • Noras dirbti ir tobulėti profesinėje srityje.
  • Dalinių krovinių ekspedijavimo patirtis;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios, lenkų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • Geri derybiniai bei organizaciniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti stresinėse situacijose;
  • Atkaklumas, kruopštumas, gebėjimas dirbti komandoje.

  • Motyvuojantis darbo užmokestis priklausantis nuo darbo rezultatų;
  • Darbuotojams skirta skatinimo programa ir apdovanojimai;
  • Pramogos su kolektyvu;
  • Galimybė tobulinti profesinius įgūdžius, karjeros perspektyvos;
  • Darbas profesionaliame, dinamiškame ir draugiškame kolektyve;
  • Galimybė dalyvauti įmonės plėtros etape, įgyvendinti savo idėjas ir pasiūlymus.

Atlyginimas

600-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Moderni besiplečianti logistikos įmonė. Įmonė teikia visas logistikos paslaugas: tarptautinis krovinių organizavimas ir gabenimas sausumos ir jūrų transportu, sandėliavimas, pakavimas, markeravimas, paletavimas ir kt., muitinės tarpininkavimas tranzitinių eksporto dokumentų forminimas, krovinių draudimas, konsultavimas bendrais logistikos ir muitinės klausimais.

Įmonėje dirba profesionalai, turintys didelę patirtį logistikos srityje. Investuojama į darbuotojų mokymus ir kvalifikacijos kėlimą bei motyvaciją.