Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB ,,Personalo nuomos valdymas"
More about company »

Darbas Airijoje be anglų k.

Nuo 1500 Eur
Užsienis: Airija - UAB ,,Personalo nuomos valdymas"

Darbo pobūdis

Ieškomi darbuotojai darbui Airijoje - anglų k. nereikalinga!

Turime laisvų darbo vietų:
  • popieriaus ir plastiko perdirbimo fabrike prie rūšiavimo Newry mieste - £7.50/val., dirbama 40-50 val./sav.
  • pievagrybių fabrike prie nurinkimo ir pakavimo Drumhaggart mieste - mokama už padarytą kiekį ~ €300/€400 per sav., dirbama 45-50 val./sav.

Išvykimas galimas poros savaičių bėgyje.

Reikalavimai

Noras dirbti

Mes jums siūlome

Legalų tiesioginį įdarbinimą Airijoje;
Laiku mokamą atlyginimą;
Būstą atvykus (nuomos mokestis nuskaičiuojamas iš atlygnimo!) ;

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įdarbinimo paslaugos Lietuvoje ir užsienyje

www.pnv.lt