Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
AQ Wiring Systems UAB

Darbui atsinaujinusioje gamykloje apmokiname Operatorius - surinkėjus (Darbo vieta: Panevėžys)

720-1000 €/mėn. Į rankas
Приймаємо українців
Panevėžys - AQ Wiring Systems UAB
Kviečiame prisijungti prie ką tik naujo pastato duris atvėrusios įmonės kolektyvo!

Darbo pobūdis

Šiuo metu darbą siūlome:
Operatoriams - surinkėjams (automobilinių pynių surinkimas);

Darbuotojus, neturinčius patirties, apmokome darbo vietoje.

Darbo grafikas

  • Operatorių - surinkėjų: 2 pamainos su laisvais savaitgaliais (vieną savaitę rytinė pamaina: 06:00 - 14:30 val., kitą savaitę popietinė pamaina: 14:30 - 23:00 val.) arba slenkančiu darbo grafiku 3 darbo dienos po 12 val.: 06:00 - 18:00 val., 3 dienos laisvos.

Organizuojamas transportas į/iš darbo (miesto ribose).

Reikalavimai darbuotojui

Labai tikimės, kad:
  • Jums patinka kruopštus ir atsakingas darbas;
  • norite tobulėti ir mokytis naujus dalykus;
  • Jūs norite dirbti tvarkingoje, standartizuotoje darbo vietoje.

Laukiame Jūsų CV, nurodant pageidaujamą poziciją!

Daugiau informacijos: tel. .

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos

Sveikatingumas

Medicinos punktas, kuriame paslaugas darbuotojams teikia sveikatos priežiūros specialistė, šeimos gydytoja, akušerė.

Biuras

Dviračių saugykla Dušas Šiuolaikiškai įrengtos ir modernios patalpos Poilsio zonos

Transportas

Kelionės į/iš darbo kompensavimas Nemokamas automobilio parkingas Erdvi automobilių stovėjimo aikštelė Patogus susisiekimas viešuoju transportu

Kiti privalumai

Darbo apranga bei visos reikiamos darbo priemonės Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybės Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socialinės išmokos.
Įmonė siūlo:
  • Šiuolaikiškai įrengtas ir erdvias patalpas.
  • Darbo aprangą bei visas reikiamas darbo priemones.
  • Išmokas darbuotojams ypatingomis progomis.
  • Papildomas naudas už įmonėje išdirbtą stažą.
  • Stabilų ir ilgalaikį darbą tarptautinėje įmonėje.
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes, mokymus ir kvalifikacijos kėlimą.
  • Įmonėje galioja kolektyvinė sutartis pagal kurią taikomos papildomos socialinės išmokos.
  • Įmonėje veikia medicinos punktas kuriame paslaugas darbuotojams teikia sveikatos priežiūros specialistė, šeimos gydytoja, akušerė.
Telefonas pasiteiravimui: Siųsdami savo gyvenimo aprašymą sutinkate, kad Jūsų nurodyti asmens duomenys bus apdorojami šios atrankos konkurso tikslais.
Duomenų tvarkytojas AQ Wiring Systems UAB (į. k.), Pažalvaičių g. 1, Panevėžio m. sav., LT-35289 Panevėžio m., Lietuva.

Atlyginimas

720-1000 €/mėn. į rankas
Nurodytas atlyginimas, kai taikomas NPD ir nėra papildomo pensijos kaupimo.

AQ Wiring Systems UAB yra kabelių pynių bei elektromechaninių sistemų gamintoja.
AQ Wiring Systems UAB Panevėžyje įsikūrė 2001 metais. Per šį laikotarpį tapome vienu didžiausių regiono darbdavių.

Šiuo metu didžiausi įmonės klientai yra „Volvo“, "Scania", „Renault“, „Mack Trucks“. Gaminiai eksportuojami į Suomiją, Švediją, Vokietiją, Prancūziją, JAV, Kanadą, Korėją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Australiją ir kitas šalis. Įmonės stiprybė yra orientacija į klientus, paprastumas, socialiai atsakingas verslas, sąnaudų efektyvumas, pagarba ir atsakomybė prieš kolegas, klientus, verslo partnerius.

Facebook: AQ Wiring Systems UAB
LinkedIn: AQ Wiring Systems UAB
informacija apie AQ Wiring Systems UAB
1757 €
Vid. atlyginimas bruto
(15% didesnis už LT vidurkį)
1391
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1375 €
25% uždirba 1375-1588 €
25% uždirba 1588-1900 €
25% uždirba nuo 1900 €