Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Agropraktika"
More about company »

DARBAS EGLUČIŲ ŪKYJE

Užsienis: Jungtinė Karalystė - UAB "Agropraktika"

Darbo pobūdis

Ši įmonė – tai greitai augantys ir konkurencingi aukščiausios kokybės eglučių augintojai ne tik Jungtinėje Karalystėje, bet ir Europoje. Išsiskirianti iš kitų savo unikalia užsakymų vystymo sistema ir viena plačiausių pasiūlų eglučių pramonėje. Numatoma iki 6 darbo dienų per savaitę (pagal poreikį gali būti ir 7), mažiausiai 40 valandų per savaitę.

Atlyginimas: valandinis nuo 25m 7,83£ už valandą.

Pagrindinis darbo pobūdis: eglučių kirtimas, genėjimas, šakų trumpinimas, sukimas į tinklus, ravėjimas, purškimas cheminėmis priemonėmis, sodinimas, darbo vietos priežiūra ir įprastiniai darbai. Yra galimybė dirbti pardavimų srityje kuriame nors iš turimų padalinių visoje šalyje (apgyvendinimas parūpinamas).

Reikalavimai

  • geras fizinis pasirengimas;
  • darbštumas, tvarkingumas.

Mes jums siūlome

Siūlome:
  • Garantuotą, tiesioginį įdarbinimą;
  • Apgyvendinimą su reikiamais patogumais šalia darbo vietos;
  • Motyvuojantį atlyginimą;
  • Pagalbą būnant užsienyje;
  • Pagalba mokesčių grąžinimo klausimais.

Registruokitės:

agropraktika.lt/darbas-anglijoje

ir mes pateiksime Jums geriausią pasiūlymą!

PLATESNĖ INFORMACIJA PUSLAPYJE :
www.agropraktika.lt
www.facebook.com/Agropraktika/

Mes siūlome jums garantuotą darbą ir apgyvendinimą ūkyje. Anglų kalbos tobulinimo, keliavimo bei pinigų užsidirbimo galimybę, taip pat galimybę plėsti savo akiratį, susirasti draugų iš kitų šalių,kas tikrai jums padės ateityje siekiant karjeros.